KDO JSEM

Nad vaší skořápkou bude bdít moje maličkost, prahnoucí po detailech ve stylingu a vizáži i s drobnou radou, jak pečovat o své zdraví. Stylistka, vizážistka či make-up artistka, jak se tomu noblesněji říká a zastánkyně zeleného zdraví s Ječmenem a Chlorellou od Green Ways. Působím v Praze, ale jednou do měsíce se pohybuji na Kroměřížsku, proto vám mohu nabídnout své služby i v Kroměříži a v Brně. Stačí mě kontaktovat a dojedu za vámi i mimo výše zmíněné lokality.

 

Jmenuji se Jarmila Alexyová,

již nějaký ten pátek jsem se zabydlela ve víru virtuální platformy blogerského sdílení. A básním si o kosmetice a módě s touhou vypsat se ze splínu malichernosti světa. Roky jsem vystupovala zpoza hledáčků fotoaparátů v pózách modelingového chvění. S notnou dávkou zvídavosti nasávala jsem atmosféru zkrášlujícího týmu ve složení z vizážistky, kadeřnice i stylistky. Uchvacovalo mě, jak na vlně společného úsilí obyčejné dívce vdechly pohled femme fatale divy, rozverné duše či formálnosti business serióznosti.

Chopila jsem se náčiní, příslušející pro um vizážistky a stylistky a vydala jsem se vstříc trhu s krásou. Někde v půli cesty jsem si do svého arzenálu přizvala Ječmen a Chlorellu z klanu Green Ways, dvojí sílu vitálního souznění. Ve svém portfoliu zkušeností sčítám prosby od klientek, kterým pozorně naslouchám, aby svou slavnostní chvíli prožily, co nejkrásnější; přes mužské osazenstvo, které se nebojí říct si o kousek stylu až k focení a natáčení, kde se v září reflektorů promenádují modelky.

Vystudovala jsem žurnalistiku. Ze světa slovních říček, kdy sílou myšlenky i bujného fantazírování na papíru se rodily příběhy, čím dál častěji odskakovala jsem si do světa, kde vládnou ladné pohyby štětcem v obraze zkrášlování ženské rozmanitosti. Do světa, kde výběrem oblečení vyjadřuje se originalita, panující rozpoložení i daná příležitost.

Moje práce Ve stopách krásy není jen vrtošivým posláním trendů, ale i předáváním sebevědomého postoje, kdy se začnete vidět v jiném světle a neubráníte se zalichocení sám sobě. Největší odměnou pro mě je spokojená klientka či klient, kteří se loučí s úsměvem na tváři a nemůžou se vynadívat v zrcadle.

 

„Nikdy není lidská mysl naladěna radostněji, než když našla svou pravou práci.“

Wilhelm Von Humboldt