STYLISTKA

Hýčkat se službami stylistky není jen výsadou celebrit, které v záplavě pozvánek na akce v duchu slavnostního rozmaru potřebuji poradit. Pracovní pohovor, první rande, ples, svatba, večírek… I bez záře reflektorů život udivuje událostmi, kdy je třeba vypadat dobře.

Zapomeňte na bezmyšlenkové prohrabování se ve skříni. Co dřív vám padne do ruky, není řešením, jak ohromit své okolí. A nechte si poradit odborníkem, nechte si poradit ode mě.

 

  • Se mnou si budete o módě povídat,
  • se mnou vaše nakupování nabere spád promyšleného tahu,
  • se mnou vaše garderoba procitne do synchronizace konfekce, která není jen sezónním výplodem módního hitu, ale nadčasovou svěžesti,
  • se mnou v sobě rozvinete sebevědomí vytříbeného vkusu,
  • se mnou i mužské osazenstvo pozmění své návyky k oblíkání, aby se prezentovalo odpovídajícím způsobem.  

 

Konzultace se stylistkou

Konzultace se stylistkou je sezením, kde mě obeznámíte s vašimi potřebami. Doporučím vám oblečení, aby lichotilo postavě a zapadlo do konceptu vašeho osobního a profesního stylu. Probereme střihy, materiály, barvy i doplňky. Tato služba je hojně využívána k určité události jako pracovní pohovor, svatba, ples atd.  

Nakupování se stylistkou

Zlatíčka raději nechte doma. Kvůli vašim milujícím očím odkývnou, že i v pytli vám to náramně sekne. Do nákupního víru si přizvěte mě, abych vám na základě vašich časových a finančních možnostech ukázala cestu, jak efektně vyladit váš nákup dle vašeho životního stylu. Naučím vás, jaké střihy a materiály jsou pro vás ideální.

Organizace šatníku

Nechte mě nahlídnout do vaší garderoby, abych vám roztřídila šatník a vytvořila kombinace ze současných kousků. Také vám poradím co do šatníku doplnit a jak outfity doladit doplňky i jaké barevné škále se máte držet.

Stylistka pro focení, natáčení

Jste modelka, fotograf či produkce? Přizvěte si mě do party, abych vašemu projektu vdechla styl skrz správně zvolené outfity. Dále vám mohu nabídnout k zapůjčení pestrou škálu outfitů ze své vlastní výbavy. Od elegantních kousků přes uvolněnější styl až po neokoukanou extravaganci.

 

„Zdá se to být maličkostí, ale šaty mají mnohem důležitější úlohu, než nás jen udržet v teple. Mění náš pohled na svět a pohled světa na nás.“ 

Virginia Woolf