VIZÁŽISTKA

Co by to bylo za parádu, kdyby krásné šaty postrádaly správně zvolený make-up? Stejně tak jako vybíráme či už ze své garderoby anebo z nabídky módních domů s důrazem na danou příležitost, i líčení si žádá promyšlenou úvahu. Život i bez pozvánek na červený koberec je bohatý na události, kdy se žádá vypadat víc než dobře. Svatební veselka v podání nezapomenutelného Dne D či alespoň v roli vážených svatebčanů doprovázet naše milované v jejich velkém kroku. Plesová sezóna, kdy změknou i zarputilé zastánkyně ležérního stylu. Čím je volnější ruka u večírkového looku, tím striktnější jsou pravidla business make-upu.

 

Třeba si i nějaký ten pátek tykáte s nastřádanou make-up výbavou, ale se mnou do své líčící rutiny vdechněte nový půvab.

 

Jaké hvězdné poklady sčítá moje vizážistická výbava?

Svou vizážistickou výbavu nezasvětila jsem jedné jediné značce. Jak mám již sama vyzkoušeno, i když třeba určitá značka je hotovým přeborníkem na oční stíny, v nabídce make-upů pokulhává. Proto jsem si namíchala do koktejlu po dokonalém make-upu ingredience jen toho nejlepšího. MAC, Dior, Estée Lauder, Shiseido, Benefit, NARS, Inglot…

 

  • či už na fotkách, videu nebo v reálu s líčením ode mě vyniknete za každé situace,
  • i přes nápor bujarého hýření, make-up bude držet na svém místě,
  • objevíte nové kouzlo své make-up rutiny,
  • zasvětím vás do tajů dokonalého make-upu,
  • nemusíte se trmácet za mnou, přijedu za vámi.

 

 

Denní líčení

Denní líčení představuje jednoduchý make-up, kterým si prozáříte běžné pochůzky dne.  

Večerní líčení

Precizní sjednocení pleti s pudrovým popraškem zafixování a nevinným ruměncem ve tváři. Kouřové líčení, oči orámované linkou i hustý závoj řas. Neodolatelně svůdně rty, vybízející k polibkům v brilantním lesku či s matným povrchem zářivých i méně výrazných barev. Speciální příležitost se neobejde bez výjimečného make-upu.

Svatební líčení

Celé svatební pozlátko skrz bujaré hýření v rytmu tradice, přes přípitky až po blahopřání je už i tak náročnou disciplínou. Aby se k tomu všemu nevěsta navíc ještě strachovala o svůj make-up s vyroněnou slzou ve chvilce dojetí?! Na vás je, abyste si pořádně užila svůj velký den. Na mě je, abych se vám postarala o dokonalý make-up, který vydrží nápor celé veselky.

Foto make-up

Emoce, zachycené do věčné vzpomínky skrz hledáček profíka na foto techniku jsou umocněné kouzly ve photoshopu. Aby však krásná fotografie byla ještě krásnější, je třeba přizvat ke spolupráci můj um vizážistky či make-up artistky, jak se tomu říká noblesněji.

Škola líčení

Moje škola líčení je otevřená všem zvídavcům, prahnoucím proniknout do tajů make-up serepetiček. Naučím vás triky k vypilování líčení. Poradím, co by vám nemělo chybět v kosmetickém arzenálu a doporučím i produkty k péči o pleť. 

 

 

„Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými.“

Ninon De Lenclos